ЗДО "Дзвіночок"
смт. Чабани, Київська область

Інклюзивна освіта

     Інклюзивна освіта – це система освітніх послуг, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права здобувати її за місцем проживання, що передбачає навчання дитини з особливими освітніми потребами в умовах дошкільної освіти.

    Одним із головних завдань  закладу дошкільної освіти  є створення комфортних умов, які сприятимуть включенню дітей  з ООП у соціальну активність, мінімізувати психологічний дискомфорт при адаптації дітей  до активного розвитку та навчання. Саме тому ресурсні кімнати є необхідним елементом сучасного дошкільного закладу, де ведеться інклюзивне навчання, тобто, спільне навчання дітей з особливими потребами та їхніх однолітків, які не мають таких обмежень.


Наша ресурсна кімната

     Ресурсна кімната, яка відкрилася в нашому закладі з 01 вересня 2023 року  -  це спеціально облаштоване приміщення, призначене для проведення індивідуальних та групових занять, корекційної роботи, психологічного розвантаження дітей з особливими освітніми потребами.

    Простір кімнати комфортний та доступний для дітей з різними рівнями підтримки. Саме завдяки функціонуванню ресурсної кімнати діти з ООП  з легкістю адаптовуються до нових умов та соціуму, а спеціалісти закладу мають можливість використовувати в роботі з дітьми сучасні дидактичні матеріали та обладнання з метою надання якісних освітніх послуг.

Обладнання ресурсної кімнати

Логін: *

Пароль: *