ЗДО "Дзвіночок"
смт. Чабани, Київська область

ЗДО «Дзвіночок»

               Директор

КЗ «Чабанівського ЗДО

           «Дзвіночок» 

Товстоног Лариса Миколаївна

 

"Обрати професію за покликанням і

присвятити їй життя - це справжнє щастя"

        У сучасних умовах розвитку суспільства висуваються досить високі вимоги до професійно-управлінської компетентності директора закладу дошкільної освіти, його педагогічної майстерності, психологічної грамотності, здатності оптимально реалізовувати управлінські функції, самостійно розв’язувати різноманітні завдання в нестандартних ситуаціях, ефективно взаємодіяти з учасниками педагогічного процесу.

Моя професія

   Директор ЗДО дуже складна та копітка професія. Від кого залежить грамотна робота дошкільного навчального закладу? Звісно, насамперед, від керівника. У тому, що завідувач має бути хорошим керівником, організатором, ніхто не сумнівається.

   Керувати професійно – справа складна. Справжній професіоналізм керівника- це уміння створити грамотний колектив.

     Дитячий садок не може бути схожим на школу чи інші навчальні заклади. Він – дитячий садок, він – для дітей. І той, хто там працює, має, насамперед, розуміти перспективу розвитку поки що маленької людини і нести за неї відповідальність.

Директор дитсадочка повинен не тільки сам розуміти дітей, йому слід навчити цього вихователів і пильно стежити за їх педагогічною культурою. Керівник має бути на дві голови вище у своїх знаннях, адже, якщо немає педагогічної грамотності, культури у директора, годі цього вимагати й від колективу.

    Основа роботи керівника – це не керування, а подолання перешкод, які заважають ефективно та злагоджено  працювати колективу.

   Роки, проведені поруч з дітьми… Бачити те, як на твоїх очах відбувається становлення людської особистості - чи може бути щось краще, ніж дивитися в допитливі дитячі очі, довірливо тримати в своїх руках тендітну дитячу долоньку?

  Бути причетною до цього, впливати на розвиток і виховання дітей – це є сенсом мого життя і моєю роботою.

Завданням педагогічного колективу, який я очолюю є створення умов для розвитку компетентної особистості, поліпшення якості освітнього процесу, впровадження інклюзивної освіти в ЗДО, підвищення фахової майстерності кожного працівника, удосконалення взаємодії з батьками.

   Зміст освітньої роботи з дітьми нашого дошкільного закладу відповідає основним вимогам та концептуальним засадам Базового компоненту дошкільної освіти України – оволодіння змістом дошкільної освіти упродовж усього періоду дошкільного дитинства, визнання цінності кожної вікової сходинки в особистісному розвитку при повній реалізації дитиною своїх потенційних можливостей.

   Один із основних принципів нашої роботи – це відкритість. Ми завжди готові поділитись досвідом своєї роботи з колегами, з батьками. Тому запрошуємо всіх бажаючих, небайдужих до проблем дошкільного дитинства, відвідати наш сайт.

   Сподіваємось, що кожен знайде тут для себе корисну та цікаву інформацію.

   Святий обов’язок і почесна місія у мене, як у керівника закладу дошкільної освіти  - творчо і активно  продовжувати створювати в «Дзвіночку» сучасне, комфортне розвивальне середовище, в якому буде щасливою кожна дитина.

   Мої мрії в життя допомагають втілювати однодумці, мої колеги. Я переконана в тому, що педагогічні зусилля одного педагога малоефективні, адже для якісних змін у межах організації потрібна команда професіоналів, яка здатна творчо вирішувати завдання. На це в нашому закладі спрямована робота різних фахівців: вихователя-методиста, практичних психологів, вчителів-логопедів, дефектолога,  вихователів, музичних керівників, інструктора з фізичного виховання, старшої медичної сестри, тощо.

Шановні батьки!

   Ми раді і вдячні тому, що Ви обрали саме наш дитячий садок для своїх дітей. Сподіваюсь на те, що час, проведений в «Дзвіночку», стане радісним, цікавим не тільки для ваших дітей, а й для Вас. Разом з Вами ми допоможемо нашим дітям пізнати дошкільне дитинство, підготуватися до школи, навчитися товаришувати, радіти життю і людям! Бажаю всім радості, сімейної злагоди!

Заходьте на наші сторінки - і спілкуймося разом!

З повагою - директор ЗДО «Дзвіночок» -

Товстоног Лариса Миколаївна

 

Логін: *

Пароль: *